Kuzucu Eczanesi logo
Kuzucu Eczanesi logo

Kuzucu Eczanesi

  • Ankara - Altındağ
  • 3123107074
  • Talatpaşa Bulvarı No:7/2 Altındağ/ ANKARA ( Numune Hastanesi kar. )
  • 64
(0)
Kuzucu Eczanesi Ankara ili Altındağ ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kuzucu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Kuzucu Eczanesi Ankara ili Altındağ İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Kuzucu Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Kuzucu Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Kuzucu Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kuzucu Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Kuzucu Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

28 Eylül 2021 Salı Ankara Altındağ Nöbetçi Kuzucu Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Kuzucu Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Kuzucu Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Kuzucu Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Kuzucu Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Kuzucu Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Kuzucu Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kuzucu Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Kuzucu Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Ankara İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ankara ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Elmadağ Eczanesi

Elmadağ Eczanesi Ankara ili Elmadağ ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Elmadağ Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Balık Eczanesi

Balık Eczanesi Ankara ili Altındağ ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Balık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Irem Aşık Eczanesi

Irem Aşık Eczanesi Ankara ili Akyurt ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Irem Aşık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Şener Eczanesi

Şener Eczanesi Ankara ili Sincan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Şener Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.