Ankara Altındağ Kuzucu Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 4 gün önce
Kuzucu Eczanesi logo
Kuzucu Eczanesi logo

Kuzucu Eczanesi

0
(0)

Ankara Altındağ Kuzucu Eczanesi. Nöbetçi Kuzucu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Kuzucu Eczanesi Ankara ili Altındağ İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Kuzucu Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Kuzucu Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Kuzucu Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kuzucu Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Kuzucu Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

27 Nisan 2022 Çarşamba Ankara Altındağ Nöbetçi Kuzucu Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Kuzucu Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Kuzucu Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Kuzucu Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Kuzucu Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Kuzucu Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Kuzucu Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kuzucu Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Kuzucu Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Ankara İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ankara ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Oğuzhan Saz Eczanesi

Ankara Sincan Oğuzhan Saz Eczanesi. Nöbetçi Oğuzhan Saz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Galleria Eczanesi

Ankara Çankaya Galleria Eczanesi. Nöbetçi Galleria Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Esra Eczanesi

Ankara Elmadağ Esra Eczanesi. Nöbetçi Esra Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Uğur Eczanesi

Ankara Nallıhan Uğur Eczanesi. Nöbetçi Uğur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.