• Ankara Irem Aşık Eczanesi

    Yıldırım Mah. Kavaklıdere Cad. No:88/C Akyurt/ANKARA ( 1001 Toptan Marketin arka Sokağı-3 Nolu ASM karşısı )

Irem Aşık Eczanesi

Irem Aşık Eczanesi

  • Ankara - Akyurt
  • tarihinde nöbetçi
  • 5078799309 5078799309
  • Yıldırım Mah. Kavaklıdere Cad. No:88/C Akyurt/ANKARA ( 1001...
(0)

25 Ekim 2021 Pazartesi Ankara Akyurt Nöbetçi Eczaneleri

Ankara ili Akyurt ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ankara Akyurt Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Ankara Akyurt nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Ankara Akyurt nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Akyurt ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Akyurt ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Ankara Akyurt Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Akyurt Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Akyurt Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Akyurt nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Akyurt ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Akyurt nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Akyurt ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Ankara İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ankara ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Polatlı Nöbetçi Eczaneleri

Ankara Polatlı Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Polatlı nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Ayaş Nöbetçi Eczaneleri

Ankara Ayaş Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Ayaş nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Sincan Nöbetçi Eczaneleri

Ankara Sincan Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Sincan nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Nallıhan Nöbetçi Eczaneleri

Ankara Nallıhan Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Nallıhan nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.