Kayıran Eczanesi logo
Kayıran Eczanesi logo

Kayıran Eczanesi

  • Ankara - Ayaş
  • 3127121084
  • Camiatik Mah. Cumhuriyet Meydanı No:30/31 Ayaş / ANKARA ( )
  • 51
(0)
Kayıran Eczanesi Ankara ili Ayaş ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kayıran Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Kayıran Eczanesi Ankara ili Ayaş İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Kayıran Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Kayıran Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Kayıran Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kayıran Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Kayıran Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

28 Eylül 2021 Salı Ankara Ayaş Nöbetçi Kayıran Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Kayıran Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Kayıran Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Kayıran Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Kayıran Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Kayıran Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Kayıran Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kayıran Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Kayıran Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Ankara İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ankara ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Park Eczanesi

Park Eczanesi Ankara ili Çankaya ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Park Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Şulem Eczanesi

Şulem Eczanesi Ankara ili Çubuk ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Şulem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ayrancı Eczanesi

Ayrancı Eczanesi Ankara ili Çankaya ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ayrancı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Fatih Murat Eczanesi

Fatih Murat Eczanesi Ankara ili Sincan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Fatih Murat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.