Ankara Beypazarı Tuğba Şeker Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 6 sa önce
Tuğba Şeker Eczanesi logo
Tuğba Şeker Eczanesi logo

Tuğba Şeker Eczanesi

0
(0)

Ankara Beypazarı Tuğba Şeker Eczanesi. Nöbetçi Tuğba Şeker Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Tuğba Şeker Eczanesi Ankara ili Beypazarı İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Tuğba Şeker Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Tuğba Şeker Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Tuğba Şeker Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tuğba Şeker Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Tuğba Şeker Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

3 Temmuz 2022 Pazar Ankara Beypazarı Nöbetçi Tuğba Şeker Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Tuğba Şeker Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Tuğba Şeker Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Tuğba Şeker Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Tuğba Şeker Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Tuğba Şeker Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Tuğba Şeker Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Tuğba Şeker Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Tuğba Şeker Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Ankara İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ankara ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Talip Eczanesi

Ankara Merkez Talip Eczanesi. Nöbetçi Talip Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Kentpark Eczanesi

Ankara Çankaya Kentpark Eczanesi. Nöbetçi Kentpark Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ivedik Bulvar Eczanesi

Ankara Yenimahalle Ivedik Bulvar Eczanesi. Nöbetçi Ivedik Bulvar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Sevil Eczanesi

Ankara Çankaya Sevil Eczanesi. Nöbetçi Sevil Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.