Park Eczanesi logo
Park Eczanesi logo

Park Eczanesi

  • Ankara - Çankaya
  • 3124269608
  • Tunalı Hilmi Cad. No:114/C Kavaklıdere / Çankaya/ANKARA (SGK ile Anlaşması Yoktur) ( )
  • 50
(0)
Park Eczanesi Ankara ili Çankaya ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Park Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Park Eczanesi Ankara ili Çankaya İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Park Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Park Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Park Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Park Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Park Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

28 Eylül 2021 Salı Ankara Çankaya Nöbetçi Park Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Park Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Park Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Park Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Park Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Park Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Park Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Park Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Park Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Ankara İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ankara ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Kahraman Eczanesi

Kahraman Eczanesi Ankara ili Polatlı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kahraman Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Cankara Eczanesi

Cankara Eczanesi Ankara ili Haymana ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Cankara Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Fatih Murat Eczanesi

Fatih Murat Eczanesi Ankara ili Sincan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Fatih Murat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Istanbul Eczanesi

Istanbul Eczanesi Ankara ili Yenimahalle ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Istanbul Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.