Ankara Çankaya Yeni Çiçek Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 5 gün önce
Yeni Çiçek Eczanesi logo
Yeni Çiçek Eczanesi logo

Yeni Çiçek Eczanesi

0
(0)

Ankara Çankaya Yeni Çiçek Eczanesi. Nöbetçi Yeni Çiçek Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Yeni Çiçek Eczanesi Ankara ili Çankaya İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Yeni Çiçek Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Yeni Çiçek Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Yeni Çiçek Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yeni Çiçek Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Yeni Çiçek Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

24 Haziran 2022 Cuma Ankara Çankaya Nöbetçi Yeni Çiçek Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Yeni Çiçek Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yeni Çiçek Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yeni Çiçek Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Yeni Çiçek Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Yeni Çiçek Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yeni Çiçek Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yeni Çiçek Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Yeni Çiçek Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Ankara İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ankara ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Reyhan Eczanesi

Ankara Çubuk Reyhan Eczanesi. Nöbetçi Reyhan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Uğur Eczanesi

Ankara Nallıhan Uğur Eczanesi. Nöbetçi Uğur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Nur Çevik Eczanesi

Ankara Kızılcahamam Nur Çevik Eczanesi. Nöbetçi Nur Çevik Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Kuzey Ankara Eczanesi

Ankara Keçiören Kuzey Ankara Eczanesi. Nöbetçi Kuzey Ankara Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.