Şulem Eczanesi logo
Şulem Eczanesi logo

Şulem Eczanesi

  • Ankara - Çubuk
  • 3128378623
  • Barbaros Mah. Çalışkan Sok. No:27/A Çubuk/ANKARA ( Barbaros İlköğretim Okulu yanı )
  • 50
(0)
Şulem Eczanesi Ankara ili Çubuk ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Şulem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Şulem Eczanesi Ankara ili Çubuk İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Şulem Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Şulem Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Şulem Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şulem Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Şulem Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

28 Eylül 2021 Salı Ankara Çubuk Nöbetçi Şulem Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Şulem Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Şulem Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Şulem Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Şulem Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Şulem Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Şulem Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Şulem Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Şulem Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Ankara İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ankara ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Şener Eczanesi

Şener Eczanesi Ankara ili Sincan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Şener Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Istanbul Eczanesi

Istanbul Eczanesi Ankara ili Yenimahalle ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Istanbul Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Apaydın Eczanesi

Apaydın Eczanesi Ankara ili Yenimahalle ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Apaydın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Elmadağ Eczanesi

Elmadağ Eczanesi Ankara ili Elmadağ ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Elmadağ Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.