Elmadağ Eczanesi logo
Elmadağ Eczanesi logo

Elmadağ Eczanesi

  • Ankara - Elmadağ
  • 3128633193
  • İsmetpaşa Mah.Cumhuriyet Cad.No:61/A Elmadağ/ANKARA 3128633193
  • 61
(0)
Elmadağ Eczanesi Ankara ili Elmadağ ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Elmadağ Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Elmadağ Eczanesi Ankara ili Elmadağ İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Elmadağ Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Elmadağ Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Elmadağ Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Elmadağ Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Elmadağ Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

28 Eylül 2021 Salı Ankara Elmadağ Nöbetçi Elmadağ Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Elmadağ Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Elmadağ Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Elmadağ Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Elmadağ Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Elmadağ Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Elmadağ Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Elmadağ Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Elmadağ Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Ankara İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ankara ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Güzeltepe Eczanesi

Güzeltepe Eczanesi Ankara ili Çankaya ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Güzeltepe Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Mehmet Eczanesi

Mehmet Eczanesi Ankara ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Mehmet Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Tulunay Eczanesi

Tulunay Eczanesi Ankara ili Keçiören ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Tulunay Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Cankara Eczanesi

Cankara Eczanesi Ankara ili Haymana ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Cankara Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.