Son Güncelleme: 4 gün önce
Eti Eczanesi logo

Eti Eczanesi


0
(0)

Etimesgut ilçesi (Ankara) Eti Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Eti Eczanesi Ankara ili Etimesgut İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Eti Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Eti Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Eti Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Eti Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Eti Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

1 Mart 2024 Cuma Ankara Etimesgut Nöbetçi Eti Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Eti Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Eti Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Eti Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Eti Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Eti Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Eti Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Eti Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Eti Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Ankara İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ankara ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Farabi Eczanesi

Pursaklar ilçesi (Ankara) Farabi Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Sağlık Eczanesi

Kalecik ilçesi (Ankara) Sağlık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Inan Eczanesi

Beypazarı ilçesi (Ankara) Inan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Mty Eczanesi

Çubuk ilçesi (Ankara) Mty Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.