Cankara Eczanesi

Cankara Eczanesi

  • Ankara - Haymana
  • tarihinde nöbetçi
  • 3126582425 3126582425
  • Cumhuriyet Cad. No:6/1 Haymana / ANKARA 3126582425
(0)

25 Ekim 2021 Pazartesi Ankara Haymana Nöbetçi Eczaneleri

Ankara ili Haymana ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ankara Haymana Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Ankara Haymana nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Ankara Haymana nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Haymana ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Haymana ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Ankara Haymana Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Haymana Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Haymana Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Haymana nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Haymana ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Haymana nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Haymana ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Ankara İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ankara ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Kalecik Nöbetçi Eczaneleri

Ankara Kalecik Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Kalecik nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Merkez Nöbetçi Eczaneleri

Ankara Merkez Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Merkez nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Ayaş Nöbetçi Eczaneleri

Ankara Ayaş Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Ayaş nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Polatlı Nöbetçi Eczaneleri

Ankara Polatlı Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Polatlı nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.