Erler Eczanesi logo
Erler Eczanesi logo

Erler Eczanesi

(0)
Erler Eczanesi Ankara ili Keçiören ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Erler Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Erler Eczanesi Ankara ili Keçiören İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Erler Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Erler Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Erler Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Erler Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Erler Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

28 Eylül 2021 Salı Ankara Keçiören Nöbetçi Erler Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Erler Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Erler Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Erler Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Erler Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Erler Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Erler Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Erler Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Erler Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Ankara İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ankara ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Ümran Eczanesi

Ümran Eczanesi Ankara ili Etimesgut ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ümran Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Şulem Eczanesi

Şulem Eczanesi Ankara ili Çubuk ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Şulem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Buhara Eczanesi

Buhara Eczanesi Ankara ili Sincan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Buhara Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Murat Eczanesi

Murat Eczanesi Ankara ili Nallıhan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Murat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.