Tulunay Eczanesi logo
Tulunay Eczanesi logo

Tulunay Eczanesi

(0)
Tulunay Eczanesi Ankara ili Keçiören ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Tulunay Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Tulunay Eczanesi Ankara ili Keçiören İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Tulunay Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Tulunay Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Tulunay Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tulunay Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Tulunay Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

28 Eylül 2021 Salı Ankara Keçiören Nöbetçi Tulunay Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Tulunay Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Tulunay Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Tulunay Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Tulunay Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Tulunay Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Tulunay Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Tulunay Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Tulunay Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Ankara İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ankara ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Kerem Eczanesi

Kerem Eczanesi Ankara ili Şereflikoçhisar ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kerem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Kafkaslar Eczanesi

Kafkaslar Eczanesi Ankara ili Keçiören ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kafkaslar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Hemşin Eczanesi

Hemşin Eczanesi Ankara ili Çankaya ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Hemşin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Park Eczanesi

Park Eczanesi Ankara ili Çankaya ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Park Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.