Ankara Keçiören Yeni Özer Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 21 sa önce
Yeni Özer Eczanesi logo
Yeni Özer Eczanesi logo

Yeni Özer Eczanesi

0
(0)

Ankara Keçiören Yeni Özer Eczanesi. Nöbetçi Yeni Özer Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Yeni Özer Eczanesi Ankara ili Keçiören İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Yeni Özer Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Yeni Özer Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Yeni Özer Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yeni Özer Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Yeni Özer Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

25 Haziran 2022 Cumartesi Ankara Keçiören Nöbetçi Yeni Özer Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Yeni Özer Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yeni Özer Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yeni Özer Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Yeni Özer Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Yeni Özer Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yeni Özer Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yeni Özer Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Yeni Özer Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Ankara İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ankara ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Ibni Sina Eczanesi

Ankara Polatlı Ibni Sina Eczanesi. Nöbetçi Ibni Sina Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Sevinç Eczanesi

Ankara Sincan Sevinç Eczanesi. Nöbetçi Sevinç Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Cankara Eczanesi

Ankara Haymana Cankara Eczanesi. Nöbetçi Cankara Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Bahçen Eryaman Eczanesi

Ankara Etimesgut Bahçen Eryaman Eczanesi. Nöbetçi Bahçen Eryaman Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.