Nur Çevik Eczanesi logo
Nur Çevik Eczanesi logo

Nur Çevik Eczanesi

  • Ankara - Kızılcahamam
  • 3123580401
  • Akçay Mah.Hacı Hasan Cad. No:18 Kızılcahamam/ ANKARA ( Sağlık Ocağı yakını )
  • 87
(0)
Nur Çevik Eczanesi Ankara ili Kızılcahamam ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Nur Çevik Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Nur Çevik Eczanesi Ankara ili Kızılcahamam İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Nur Çevik Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Nur Çevik Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Nur Çevik Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Nur Çevik Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Nur Çevik Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

28 Eylül 2021 Salı Ankara Kızılcahamam Nöbetçi Nur Çevik Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Nur Çevik Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Nur Çevik Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Nur Çevik Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Nur Çevik Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Nur Çevik Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Nur Çevik Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Nur Çevik Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Nur Çevik Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Ankara İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ankara ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Fatih Murat Eczanesi

Fatih Murat Eczanesi Ankara ili Sincan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Fatih Murat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Erler Eczanesi

Erler Eczanesi Ankara ili Keçiören ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Erler Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Şener Eczanesi

Şener Eczanesi Ankara ili Sincan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Şener Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Uygur Ata Eczanesi

Uygur Ata Eczanesi Ankara ili Pursaklar ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Uygur Ata Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.