Ankara Kızılcahamam Nur Çevik Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 13 dk önce
Nur Çevik Eczanesi logo
Nur Çevik Eczanesi logo

Nur Çevik Eczanesi

0
(0)

Ankara Kızılcahamam Nur Çevik Eczanesi. Nöbetçi Nur Çevik Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Nur Çevik Eczanesi Ankara ili Kızılcahamam İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Nur Çevik Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Nur Çevik Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Nur Çevik Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Nur Çevik Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Nur Çevik Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

3 Temmuz 2022 Pazar Ankara Kızılcahamam Nöbetçi Nur Çevik Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Nur Çevik Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Nur Çevik Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Nur Çevik Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Nur Çevik Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Nur Çevik Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Nur Çevik Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Nur Çevik Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Nur Çevik Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Ankara İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ankara ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Yeni Etimesgut Eczanesi

Ankara Etimesgut Yeni Etimesgut Eczanesi. Nöbetçi Yeni Etimesgut Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Kuzey Ankara Eczanesi

Ankara Keçiören Kuzey Ankara Eczanesi. Nöbetçi Kuzey Ankara Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Zirve Eczanesi

Ankara Gölbaşı Zirve Eczanesi. Nöbetçi Zirve Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ana Eczanesi

Ankara Sincan Ana Eczanesi. Nöbetçi Ana Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.