Aksoylar Eczanesi logo
Aksoylar Eczanesi logo

Aksoylar Eczanesi

  • Ankara - Merkez
  • 3123675848
  • Şehit Ayhan Babadağ Cad. 393. Sok. 4/A-B Akdere Mah./ Mamak/ANKARA ( Ümmü Gülsüm GüçlüoğluASM Kar )
  • 67
(0)
Aksoylar Eczanesi Ankara ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Aksoylar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Aksoylar Eczanesi Ankara ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Aksoylar Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Aksoylar Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Aksoylar Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aksoylar Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Aksoylar Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

28 Eylül 2021 Salı Ankara Merkez Nöbetçi Aksoylar Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Aksoylar Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Aksoylar Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Aksoylar Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Aksoylar Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Aksoylar Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Aksoylar Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Aksoylar Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Aksoylar Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Ankara İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ankara ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Şahin Eczanesi

Şahin Eczanesi Ankara ili Yenimahalle ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Şahin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Şulem Eczanesi

Şulem Eczanesi Ankara ili Çubuk ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Şulem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Kayıran Eczanesi

Kayıran Eczanesi Ankara ili Ayaş ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kayıran Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Buhara Eczanesi

Buhara Eczanesi Ankara ili Sincan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Buhara Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.