Kahraman Eczanesi logo

Kahraman Eczanesi

  • Ankara - Polatlı
  • 3126233130
  • Zafer Mah. Menteşe Cad. No:72/A Polatlı ANKARA 3126233130
  • 1
(0)
Kahraman Eczanesi Ankara ili Polatlı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kahraman Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Kahraman Eczanesi Ankara ili Polatlı İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Kahraman Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Kahraman Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Kahraman Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kahraman Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Kahraman Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Haziran 2021 Salı Ankara Polatlı Nöbetçi Kahraman Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Kahraman Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Kahraman Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Kahraman Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Kahraman Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Kahraman Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Kahraman Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kahraman Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Kahraman Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Ankara İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ankara ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Acar Eczanesi

Acar Eczanesi Ankara ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Acar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Mesut Eczanesi

Mesut Eczanesi Ankara ili Beypazarı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Mesut Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Okur Eczanesi

Okur Eczanesi Ankara ili Çankaya ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Okur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Kafkaslar Eczanesi

Kafkaslar Eczanesi Ankara ili Keçiören ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kafkaslar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.