Uygur Ata Eczanesi

Uygur Ata Eczanesi

  • Ankara - Pursaklar
  • tarihinde nöbetçi
  • 3125271171 3125271171
  • Mimar Sinan Mah. Yavuz Bulvarı No:76/B/A Pursaklar/ ANKARA ( Meydan...
(0)

28 Eylül 2021 Salı Ankara Pursaklar Nöbetçi Eczaneleri

Ankara ili Pursaklar ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ankara Pursaklar Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Ankara Pursaklar nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Ankara Pursaklar nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Pursaklar ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Pursaklar ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Ankara Pursaklar Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Pursaklar Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Pursaklar Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Pursaklar nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Pursaklar ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Pursaklar nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Pursaklar ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Ankara İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ankara ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Kahramankazan Nöbetçi Eczaneleri

Ankara Kahramankazan Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Kahramankazan nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Evren Nöbetçi Eczaneleri

Ankara Evren Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Evren nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Haymana Nöbetçi Eczaneleri

Ankara Haymana Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Haymana nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Etimesgut Nöbetçi Eczaneleri

Ankara Etimesgut Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Etimesgut nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.