Buhara Eczanesi logo

Buhara Eczanesi

  • Ankara - Sincan
  • 3122590526
  • Tandoğan Mah. Buhara Cad. No:16/A Sincan/ ANKARA ( )
  • 1
(0)
Buhara Eczanesi Ankara ili Sincan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Buhara Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Buhara Eczanesi Ankara ili Sincan İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Buhara Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Buhara Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Buhara Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Buhara Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Buhara Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Haziran 2021 Salı Ankara Sincan Nöbetçi Buhara Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Buhara Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Buhara Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Buhara Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Buhara Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Buhara Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Buhara Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Buhara Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Buhara Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Ankara İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ankara ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Nur Çevik Eczanesi

Nur Çevik Eczanesi Ankara ili Kızılcahamam ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Nur Çevik Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Cengiz Eczanesi

Cengiz Eczanesi Ankara ili Yenimahalle ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Cengiz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Hemşin Eczanesi

Hemşin Eczanesi Ankara ili Çankaya ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Hemşin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Mesut Eczanesi

Mesut Eczanesi Ankara ili Beypazarı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Mesut Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.