Irem Aşık Eczanesi logo
Irem Aşık Eczanesi logo

Irem Aşık Eczanesi

  • Ankara - Akyurt
  • 5078799309
  • Yıldırım Mah. Kavaklıdere Cad. No:88/C Akyurt/ANKARA ( 1001 Toptan Marketin arka Sokağı-3 Nolu ASM karşısı )
  • 90
(0)
Irem Aşık Eczanesi Ankara ili Akyurt ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Irem Aşık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Irem Aşık Eczanesi Ankara ili Akyurt İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Irem Aşık Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Irem Aşık Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Irem Aşık Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Irem Aşık Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Irem Aşık Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

28 Eylül 2021 Salı Ankara Akyurt Nöbetçi Irem Aşık Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Irem Aşık Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Irem Aşık Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Irem Aşık Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Irem Aşık Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Irem Aşık Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Irem Aşık Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Irem Aşık Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Irem Aşık Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Ankara İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ankara ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Zeyneb Eczanesi

Zeyneb Eczanesi Ankara ili Gölbaşı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Zeyneb Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Elmadağ Eczanesi

Elmadağ Eczanesi Ankara ili Elmadağ ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Elmadağ Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ümran Eczanesi

Ümran Eczanesi Ankara ili Etimesgut ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ümran Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Kuzu Eczanesi

Kuzu Eczanesi Ankara ili Etimesgut ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kuzu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.