Yeni Ayşem Eczanesi

Yeni Ayşem Eczanesi

  • Ankara - Kalecik
  • tarihinde nöbetçi
  • 3128570859 3128570859
  • Halit Cevri Aslangil Mah.20. Sok.No:14/C Kalecik/ANKARA ( )
(0)

25 Ekim 2021 Pazartesi Ankara Kalecik Nöbetçi Eczaneleri

Ankara ili Kalecik ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ankara Kalecik Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Ankara Kalecik nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Ankara Kalecik nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Kalecik ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Kalecik ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Ankara Kalecik Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Kalecik Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Kalecik Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Kalecik nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Kalecik ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Kalecik nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kalecik ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Ankara İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ankara ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Sincan Nöbetçi Eczaneleri

Ankara Sincan Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Sincan nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Keçiören Nöbetçi Eczaneleri

Ankara Keçiören Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Keçiören nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Çankaya Nöbetçi Eczaneleri

Ankara Çankaya Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Çankaya nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Şereflikoçhisar Nöbetçi Eczaneleri

Ankara Şereflikoçhisar Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Şereflikoçhisar nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.