Kafkaslar Eczanesi logo
Kafkaslar Eczanesi logo

Kafkaslar Eczanesi

  • Ankara - Keçiören
  • 3123291315
  • Kafkas Mah. Bağlum Bulv. No:98/15A Bağlum/Keçiören/ ANKARA 3123291315
  • 74
(0)
Kafkaslar Eczanesi Ankara ili Keçiören ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kafkaslar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Kafkaslar Eczanesi Ankara ili Keçiören İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Kafkaslar Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Kafkaslar Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Kafkaslar Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kafkaslar Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Kafkaslar Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

28 Eylül 2021 Salı Ankara Keçiören Nöbetçi Kafkaslar Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Kafkaslar Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Kafkaslar Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Kafkaslar Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Kafkaslar Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Kafkaslar Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Kafkaslar Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kafkaslar Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Kafkaslar Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Ankara İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ankara ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Tuğba Eczanesi

Tuğba Eczanesi Ankara ili Çankaya ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Tuğba Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Tulunay Eczanesi

Tulunay Eczanesi Ankara ili Keçiören ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Tulunay Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Elmadağ Eczanesi

Elmadağ Eczanesi Ankara ili Elmadağ ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Elmadağ Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Şulem Eczanesi

Şulem Eczanesi Ankara ili Çubuk ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Şulem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.