Uygur Ata Eczanesi logo
Uygur Ata Eczanesi logo

Uygur Ata Eczanesi

  • Ankara - Pursaklar
  • 3125271171
  • Mimar Sinan Mah. Yavuz Bulvarı No:76/B/A Pursaklar/ ANKARA ( Meydan Plaza-P.Devlet Hast.yanı )
  • 60
(0)
Uygur Ata Eczanesi Ankara ili Pursaklar ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Uygur Ata Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Uygur Ata Eczanesi Ankara ili Pursaklar İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Uygur Ata Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Uygur Ata Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Uygur Ata Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uygur Ata Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Uygur Ata Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

28 Eylül 2021 Salı Ankara Pursaklar Nöbetçi Uygur Ata Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Uygur Ata Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Uygur Ata Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Uygur Ata Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Uygur Ata Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Uygur Ata Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Uygur Ata Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Uygur Ata Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Uygur Ata Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Ankara İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ankara ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Acar Eczanesi

Acar Eczanesi Ankara ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Acar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çetin Eczanesi

Çetin Eczanesi Ankara ili Çankaya ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Çetin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Güzeltepe Eczanesi

Güzeltepe Eczanesi Ankara ili Çankaya ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Güzeltepe Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Buhara Eczanesi

Buhara Eczanesi Ankara ili Sincan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Buhara Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.