Apaydın Eczanesi logo
Apaydın Eczanesi logo

Apaydın Eczanesi

  • Ankara - Yenimahalle
  • 3122235657
  • Silahtar Cad. No:52/9 Gazi Mahallesi /Yenimahalle/ ANKARA 3122235657
  • 65
(0)
Apaydın Eczanesi Ankara ili Yenimahalle ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Apaydın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Apaydın Eczanesi Ankara ili Yenimahalle İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Apaydın Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Apaydın Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Apaydın Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Apaydın Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Apaydın Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

28 Eylül 2021 Salı Ankara Yenimahalle Nöbetçi Apaydın Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Apaydın Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Apaydın Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Apaydın Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Apaydın Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Apaydın Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Apaydın Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Apaydın Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Apaydın Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Ankara İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ankara ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Erler Eczanesi

Erler Eczanesi Ankara ili Keçiören ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Erler Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Okur Eczanesi

Okur Eczanesi Ankara ili Çankaya ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Okur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Zeyneb Eczanesi

Zeyneb Eczanesi Ankara ili Gölbaşı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Zeyneb Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Mehmet Eczanesi

Mehmet Eczanesi Ankara ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Mehmet Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.