Ankara Yenimahalle Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 18 dk önce
 • Yeni Betül Eczanesi 0

  • Ankara - Yenimahalle
  • tarihinde nöbetçi
  • 903123444431 903123444431
  • Ergenekon Mah. Karabük Cad. No:12/B Yenimahalle/ ANKARA
  (0)
 • Polen Eczanesi 0

  • Ankara - Yenimahalle
  • tarihinde nöbetçi
  • 903122554120 903122554120
  • Kardelen Mah.Başkent Bulv.İpekyolu Sok. Bener İş Merkezi...
  (0)
 • Nazenin Eczanesi 0

  • Ankara - Yenimahalle
  • tarihinde nöbetçi
  • 903123344242 903123344242
  • Demetevler Mah. 357.Cad. No:53/13 Yenimahalle/ ANKARA
  (0)
 • Elif Aydın Eczanesi 0

  • Ankara - Yenimahalle
  • tarihinde nöbetçi
  • 903122504742 903122504742
  • Kent Koop.Mh. 1800 Cd. 1859.Sok.Bizim çınar Sit. No:4/C Batıkent...
  (0)

1 Mart 2024 Cuma Ankara Yenimahalle Nöbetçi Eczaneleri

Ankara ili Yenimahalle ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ankara Yenimahalle Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Ankara Yenimahalle nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Ankara Yenimahalle nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Yenimahalle ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Yenimahalle ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Ankara Yenimahalle Eczaneleri

Ankara Yenimahalle nöbetçi eczane listesi ile birlikte aradığınız eczaneyi kolayca bulabilirsiniz. Acil ilaç alması gerekenler ve hastalar için çok önemli olan nöbetçi eczaneler Ankara Yenimahalle bölgesinde günlük olarak değişmektedir. Mesai saatleri dışında eczane bulmak zor olacağından ancak nöbetçi eczane listesi sayesinde eczane bulabilirsiniz.

Ankara Yenimahalle Nöbetçi Eczaneleri

Ankara Yenimahalle nöbetçi eczaneleri bölgedeki eczaneleri çok kolay şekilde bulmanız için yardımcı oluyor. Nöbetçi eczaneler ilçe ve iller için her gün olarak güncellenmektedir. Bu yüzden güncel bilgilere ulaşarak nöbetçi eczaneye gidebilirsiniz. Nöbetçi eczaneler çalışma saatlerinin dışında kalan zamanlarda açıktır. Böylece hizmet verdikleri süre kapsamında her zaman giderek ilaç veya medikal ürün temini sağlayabilirsiniz.

Nöbetçi eczanelerin çalışma mantığı ilaç temini çok acele olabileceğinden ve sağlıkla ilgili olduğundan hastaların mağdur olmamasını önlemek içindir. Eğer nöbetçi eczane bulunmazsa bir an önce alınması gereken ilaçların da temini olanaksız olacağından hastalar için ciddi riskler oluşabilir. Ankara Yenimahalle bölgesi nöbetçi eczaneleri bu türden sorunların yaşanmasını önlemek için hizmet vermekte olup olası sorunların önüne geçmektedir. Böylece ilaç arayanlar liste üzerinden nöbetçi eczane bul seçeneği ile birlikte hızlı şekilde eczaneye ulaşabilir.

Ankara Yenimahalle Nöbetçi Eczane Listesi

Ankara Yenimahalle’de nöbetçi eczaneler günlük olarak belirlenmektedir. Nöbetçi eczaneler il bazlı Ecza Odaları tarafından kararlaştırılır. Bu kapsamda eczanelerin hangilerinin nöbetçi olacağını tahmin etmek olanaklı değildir. Ancak Ecza Odası tarafından verilen kararlar sonrasında nöbetçi eczaneler belirlenmektedir. Nöbetçi eczaneler günlük ve ertesi gün olacak şekilde tespit edilir. Bu süreden daha fazlası önceden herhangi bir sorun yaşanmaması için belirlenmemektedir. İlgili süre kapsamında Ankara Yenimahalle’de nöbetçi eczane bul seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

İlaç temini hastalıkların tedavi edilmesi veya ani şekilde baş gösteren rahatsızlıkların yatıştırılması için çok önemli olduğundan nöbetçi eczane listesi üzerinden çok kolay şekilde temin etmek istediğiniz ilaçları bulabileceğiniz eczanelere ulaşabilirsiniz. Normal yöntemlerde kapalı olan eczanelere giderek nöbetçi eczane listesine bakmanız gerekir. Ancak gece gibi geç saatlerde bu türden yöntemler zaman açısından sorun yaratacağı için sayfa üzerinden sunulan nöbetçi eczane listesi ile birlikte çok daha verimli ve hızlı şekilde hareket etmeniz mümkün hale gelir.

Nöbetçi eczane Ankara Yenimahalle bölgesinde güncel verilere dayandırılarak sayfada yer almaktadır. Bilgisayar veya telefon gibi çeşitli elektronik cihazlar ile çok kolay şekilde yapabileceğiniz sorgulama işlemleri sonrasında en yakında bulunan nöbetçi eczaneyi bulabileceksiniz. Nöbetçi eczaneyi bulduktan sonra konum bilgileri üzerinden eczaneye ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneler çalışma sistemi olarak diğer eczanelerden farksız şekilde çalışmaktadır. Herhangi bir ek ücret veya benzeri talepler yapılmaz. Reçete veya para ile ilaç alabilirsiniz. Reçeteli satılan ilaçlar için ise doktor tarafından hazırlanmış olan reçetenin bulunması gerekmektedir.

Ankara Yenimahalle En Yakın Nöbetçi Eczane

Ankara Yenimahalle en yakın nöbetçi eczane bulmak için sayfa üzerinden yapabileceğiniz sorgulama sonucunda hızlı şekilde ilaçlarınızı temin edebileceğiniz adrese ulaşım sağlayabilirsiniz. Bölgelerin küçük ve büyüklüğüne bağlı olarak değişen nöbetçi eczaneler için net bir adet sayısı bulunmaktadır. Bu yüzden bulunduğunuz konum itibariyle nöbetçi eczanelerin sayısında da değişiklik olabilir. Büyük ilçeler için nöbetçi eczane sayısı daha fazla olurken küçük ilçeler için bulabileceğiniz eczane sayısının da düşük olabileceğini göz önünde tutmalısınız.

Nöbetçi eczane bul seçeneği ile birlikte hızlı şekilde ulaşabileceğiniz eczane bilgileri güncel olup sorunsuz şekilde kullanım olanağı sunmaktadır. Bazı eczanelerde yoğunluk yüzünden sıra beklemeniz gerekebileceğinizi de unutmamalısınız. Böylesi durumlarda yine Ankara Yenimahalle nöbetçi eczane ara seçeneği ile yakınınızdaki başka eczaneyi bulabilir ve hızlı şekilde ulaşım sağlayarak işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Ankara Yenimahalle Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ankara Yenimahalle Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ankara Yenimahalle Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Ankara Yenimahalle nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Ankara Yenimahalle ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ankara Yenimahalle nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ankara Yenimahalle ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Ankara İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ankara ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Elmadağ Nöbetçi Eczaneleri

Elmadağ nöbetçi eczaneleri (Ankara). Bugüne ait güncel Elmadağ nöbetçi eczane (Ankara) listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Altındağ Nöbetçi Eczaneleri

Altındağ nöbetçi eczaneleri (Ankara). Bugüne ait güncel Altındağ nöbetçi eczane (Ankara) listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Keçiören Nöbetçi Eczaneleri

Keçiören nöbetçi eczaneleri (Ankara). Bugüne ait güncel Keçiören nöbetçi eczane (Ankara) listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Mamak Nöbetçi Eczaneleri

Mamak nöbetçi eczaneleri (Ankara). Bugüne ait güncel Mamak nöbetçi eczane (Ankara) listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.